15608.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p