17199.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Laveleye, Émile [Louis Victor de]: Kormányformák az újkori társadalmakban. Ford., előszóval és jegyzetekkel ellátta: Tóth Lőrincz. Bp., 1881, M. Tud. Akadémia Könyvkiadó-hivatala, XVIII+180 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.