Műemlékeink sorozat 3 Budapesttel kapcsolatos kötete:
Egry Margit-Wellisch Judit: Az országház.;
Radnai Lóránt: A Lánchíd.;
Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik kötése kissé sérült.