15186.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Kárpáti Aurél: Budai képeskönyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 308+(1) p. Oldalszámozáson belüli képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, az eredeti elülső papírborító külön a könyvben.