15141.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal, térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.