15060.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Festetics Rudolf (1865-1943): EmberevÅ‘k között. Nyolcévi Csendes-óceáni hajózás a "Tolna" yachton. 55 képpel és 1 térképpel. FordÃtotta: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés,kopott borÃtóval, sérült kötéssel, és gerinccel, a gerincen javÃtással, egy kijáró lappal, pár lap szélén firkával, rossz állapotban.