Dévaványa nagyközség története. Szerk.: Gaál József. Dévaványa, 1978.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Devavanya-nagykozseg-tortenete-Szerk-Gaal-Jozsef-Devavanya-1978-Devavanya-Nagyko~II2649001
2649001
15103
419
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Dévaványa nagyközség története. Szerk.: Gaál József. Dévaványa, 1978., Dévaványa Nagyközség Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel és kissé foltos borítóval.
: tg