Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaiv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000021/Gasparne-David-Margit-Csoppike-kalandjai-Parisban-Palyi-Jeno-rajzaival-Bp-en-Nova-Ki~II2617710
2617710
17377
419
Books: Tales
Beschreibung: Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,én., Nova. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült, laza kötéssel.
: karap_norbert