Bücher: Jura

Zahl der Lose: 21

15620.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Dr. Molnár Kálmán: Alkotmányos jogrendünk és a közjogi provizorium. A szerző, Molnár Kálmán (1881-1961) jogász, jogtudós, egyetemi tanár, közíró, politikus által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1926., Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája, 29+2 p. Kiadói papírkötés.
15621.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15622.

Rufpreis:
5 000 HUF
15623.

Rufpreis:
5 000 HUF
Eckhart Ferenc: A magyar alkotmányfejlődés. A szerző, Eckhart Ferenc (1885-1957) jog- és gazdaságtörténész, levéltáros, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Válasz Tomcsányi Móric és Molnár Kálmán bírálatára. Különlenyomat. Magyar Jogi Szemle Könyvtára 36. Bp., 1931., Attila, 17 p. Kiadói papírkötés,
15624.

Rufpreis:
3 000 HUF
15
15625.

Rufpreis:
1 000 HUF
Frank Tímea-Sulyok Gábor: A diplomáciai és a konzuli kapcsolatok joga. Bp., 2002., Rejtjel. Kiadói papírkötés.
15626.

Rufpreis:
1 600 HUF
15627.

Rufpreis:
2 400 HUF
15628.

Rufpreis:
2 400 HUF
Ipartörvények és ipari jogszabályok. Összeáll.: Lexa Ferenc, Glück Mihály. Meixner Ernő előszavával. Nagyvárad, 1941, Grafikai, LXXIII+911 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé deformált gerinccel, névbejegyzéssel a címlapon, aláhúzásokkal, az utolsó lapok egyikén betűzött gépelt irattal.
15629.

Ipartörvények és ipari jogszabályok. Összeáll.: Lexa Ferenc, Glück Mihály. Meixner Ernő előszavával. Nagyvárad, 1941, "Grafikai", LXXIII+911 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé deformált gerinccel, névbejegyzéssel a címlapon, aláhúzásokkal, az utolsó lapok egyikén betűzött gépelt irattal.

Rufpreis:
2 000 HUF
6 db nemzetközi szerződésekkel kapcsolatos kiadvány - A Föld Charta, Charter of tje United Nations and Statue of the International Court of Justice, Universal Declaration of Human Rights, Az Emberi Jogok Európai Bírósága eljárásaiban részt vevő személyekre vonatkozó európai megállapodás, Egyezmény az emberi jogok és alapvető szabadságok védelméről, NATO kézikönyv. Papírkötésben, jó állapotban.
15630.

Rufpreis:
2 000 HUF
Az 1900. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1900., Pesti Könyvnyomda Rt. Kopott egészvászon-kötésben.
15631.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF