4 200 HUF
Császár Elemér: Ányos Pál. (1756-1784.) Magyar Történeti Életrajzok. [XXVIII. évfolyam, 1-3. füzet.] Szerk.: Dézsi Lajos. Bp., 1912, Magyar Történelmi Társulat,(Athenaeum-ny.),255 p.+ 6 t. Oldalszámozáson belül gazdag képanyaggal illusztrált. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.