Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 270

15665.

Rufpreis:
5 000 HUF
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp., 1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára, 1 t. + X+365+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomok, hátoldalán törésnyom. Megjelent 800 példányban.
15666.

Rufpreis:
4 000 HUF
15667.

Rufpreis:
4 000 HUF
15668.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dupcsik Csaba: A magyarországi cigányság története. Történelem a cigánykutatások tükrében. 1890-2008. Bp., 2009., Osiris. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15669.

Rufpreis:
4 000 HUF
15670.

Rufpreis:
4 000 HUF
15671.

Rufpreis:
4 000 HUF
15672.

Rufpreis:
4 000 HUF
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. Bp., 1940, Stephaneum-ny., 179+(1) p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15673.

Rufpreis:
6 000 HUF
[Bedeő Pál (1805-1873)] Geschichte Ungarns mit Abbildungen der Anführer und Könige. Preßburg (Pozsony), 1843, Alois Bucsánszky, 4+136 p. Német nyelven. Magyar vezérek és uralkodók fametszetű képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos és sérült borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!/  In German language. With the wood engraving illustration of the Hungarian Chiefs and Monarchs. Paperbinding, with worn and spotty cover, and damaged spine, with spotty pages. Rare!
15674.

Rufpreis:
4 000 HUF
15675.

Rufpreis:
3 000 HUF
Friedrich István: Vádat emelek a dicsőségesen uralkodó rendszer ellen! Bp., 1931, Globus. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15676.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF