17109.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.