17106.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.