17089.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,1933., Athenaeum, 510+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.