17082.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Az Uj Idők receptkönyve. Bp., 1931, Singer és Wolfner, XVI+272+(8) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.