Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000009/Vadas-Jozsef-A-konstruktor-Kassak-Lajos-kepzomuveszeti-munkassaga-Bp-1979-Gondolat-Fe~II2648681
2648681
16882
419
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Vadas József: A konstruktÅ‘r. Kassák Lajos képzÅ‘művészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a lapok egy részén kisebb ázásnyom.
: tg