17458.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés jó állapotban. Kissé kopott kiadói papírtokban.