Tormay Cécile: Bujdosó könyv. I-II. köt. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Tormay-Cecile-Bujdoso-konyv-I-II-kot-Bp-en-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-kopott-felvaszon~II2626864
2626864
17427
419
Beschreibung: Tormay Cécile: Bujdosó könyv. I-II. köt. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, az I. kötet laza, sérült kötéssel.
: tg