Széll Kálmánné Vörösmarty Ilona: Emlékeim Deák Ferenc politikai és magánéletéből. Bp., [1925], Pallas, 1 t. + 152 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.