Sándor Iván: A futár. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.