Oscar Wilde: Az infánsnő születésnapja. Ford.: Takács Mária. Oscar Wilde Válogatott Művei II. köt. Bp., én., Világirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon hiánnyal.