Gáspár Gyula: Árva nép. (Bp.), é.n., Vörösváry (Pesti Lloyd-ny.), 366+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.