Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Rei... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Fekete-Istvan-Kele-Bp-1964-Magveto-Negyedik-kiadas-A-borito-Reich-Karoly-grafikus-munkC3~II2649354
2649354
17484
419
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Fekete István: Kele. Bp., 1964, Magvető. Negyedik kiadás. A borító Reich Károly grafikus munkája. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
: karap_norbert