Bálint Tibor: Fekete Péter. Elbeszélések. Bukarest, 1967, Ifjúsági Könyvkiadó. A borító és a rajzok Surány Erzsébet munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban.