11307. 418. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
0 HUF
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras