Zsolnay Marie Antoinette mintás tejkiöntő. Matricás, jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-Marie-Antoinette-mintas-tejkionto-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-10-5-cm~II2634450
2634450
11283
418
Beschreibung: Zsolnay Marie Antoinette mintás tejkiöntő. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm
: nagy_andras
Katalognummer: