Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Rosenthal-viragmintas-bonbonniere-matricas-porcelan-kopasnyomokkal-jelzett-13x13cm~II2578780
2578780
11454
418
Beschreibung: Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm
: tm