11365. 418. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Kőbányai (Drasche): Hamupipőke. Tervező: Donner Gertrúd, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári vaspöttyökkel, 18,5x11,5x13,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert