Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-lila-viragmintas-teas-keszlet-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-6-szemelyes~II2602337
2602337
11335
418
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes
: nagy_andras