Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-porcelan-Ludas-Matyi-kezzel-festett-jelzett-Lux-Elek-apro-kopasnyomokkal-25x11-5x2~II2634912
2634912
11171
418
Beschreibung: Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), apró kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm
: pk