Herendi petrezselyem mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett (Herend H... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-petrezselyem-mintas-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-Herend-Hungary-1939-kopasnyomokk~II2597554
2597554
11237
418
Beschreibung: Herendi petrezselyem mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1939), kopásnyomokkal, d: 14,5 cm
: karap_norbert