Herendi kis virág mintás bonbonniere, kis tálkával. Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-kis-virag-mintas-bonbonniere-kis-talkaval-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopass~II2603899
2603899
11259
418
Beschreibung: Herendi kis virág mintás bonbonniere, kis tálkával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 10 cm, tál 12 cm
: nagy_andras