Írókás erdélyi vizeskorsó, mázas kerámia, XIX. sz. vége körül. Korának... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Irokas-erdelyi-vizeskorso-mazas-keramia-XIX-sz-vege-korul-Koranak-megfelelo-serul~II2634709
2634709
11080
418
Art-ceramics
Beschreibung: Írókás erdélyi vizeskorsó, mázas kerámia, XIX. sz. vége körül. Korának megfelelő sérülésekkel, kopásnyomokkal, m: 31,5 cm
: nagy_andras