11548.
418. Gelaufene Fernauktion
Gläser
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm