Szerbia 1913. "Buzgó Szolgálatért Érdemérem 1. osztály" aranyozott Br... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Numismatik/Militaria~2000018/Szerbia-1913-Buzgo-Szolgalatert-Erdemerem-1-osztaly-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag~II2641696
2641696
32364
418
Military
Numismatik
Beschreibung: Szerbia 1913. "Buzgó Szolgálatért Érdemérem 1. osztály" aranyozott Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2,2- aranyozás lekopott
Serbia 1913. "Medal for Zealous Service, 1st Class" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF worn gilding
: pk