1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- ph. sérült kard rátét
Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU edge error damaged swords
NMK 246.