1885 Kártyanaptár Borreman vászon kereskedő. kihajtható, litográfia ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500022/1885-Kartyanaptar-Borreman-vaszon-kereskedo-kihajthato-litografia-kis-beszakadassal-8-5x10~II2633095
2633095
13486
418
Advertisement
Beschreibung: 1885 Kártyanaptár Borreman vászon kereskedő. kihajtható, litográfia kis beszakadással 8,5x10 cm
: scanner