Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500010/Montblanc-Meisterstuck-4810-automata-kronografos-ferfi-karora-Aranyozott-acel-tokkal-naptar-~II2508460
2508460
11778
418
140000
Watches
Beschreibung: Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban
: tm