11748.
418. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm