11752.
418. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm