Tengerész kézikönyv. I-II. köt. Bp., 1943, Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, az első kötet elején egy hiányzó lappal.