Plakat

Zahl der Lose: 133

Kisértés. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Karády Katalin, Nagy István, Bulla Elma és mások szereplésével. Rendezte: Farkas Zoltán. Litográfia, papír. P. Kiss jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus nyomda, Bp. Takács Film. Forgalomba hozza: Hausz Mária Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14874.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Kékszakállú 8-ik felesége (Bluebeards Eigth Wife). . Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Gary Cooper és Claudette Colbert szereplésével. Rendezte: Ernst Lubitsch. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Bluebeards Eigth Wife from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.
14875.

Kékszakállú 8-ik felesége (Bluebeard's Eigth Wife). . Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Gary Cooper és Claudette Colbert szereplésével. Rendezte: Ernst Lubitsch. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Bluebeard's Eigth Wife" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
A postamester. Örökbecsű filmalkotás (Eine Nacht im Mai). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Heinrich George, Hilde Krahl és Symo Margit szereplésével. Rendezte: Gustav Ucicky. Litográfia, papír. AOB P. Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda, Bp. Wien Film, Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm. 1940 október I3-án érkezett meg Heinrich George Budapestre, hogy a filmet a magyar fővárosban is népszerűsítse.és a másnapi, Uránia Filmszínházban bemutatott premieren is jelen volt. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie (Der Postmeister) starring Heinrich George, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm
14876.

A postamester. Örökbecsű filmalkotás (Eine Nacht im Mai). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Heinrich George, Hilde Krahl és Symo Margit szereplésével. Rendezte: Gustav Ucicky. Litográfia, papír. AOB P. Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda, Bp. Wien Film, Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm. 1940 október I3-án érkezett meg Heinrich George Budapestre, hogy a filmet a magyar fővárosban is népszerűsítse.és a másnapi, Uránia Filmszínházban bemutatott premieren is jelen volt. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Der Postmeister") starring Heinrich George, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Dzsungel Jim (Tigriskarmok). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Grant Withers, Raymond Hatton, és mások szereplésével. Litográfia, papír. Bereczky jelzéssel a litográfián Grund nyomda, Bp. Kárpát Film. Kisebb sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Jungle Jim released 1937, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14877.

Dzsungel Jim (Tigriskarmok). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Grant Withers, Raymond Hatton, és mások szereplésével. Litográfia, papír. Bereczky jelzéssel a litográfián Grund nyomda, Bp. Kárpát Film. Kisebb sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Jungle Jim" released 1937, lithograph on paper, with damages, partially spotty.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Nemzetközi Vásár Budapest, május 1 - május 10. Tempera, karton. Jelzés nélkül. BNV plakátterv. Sérült. 69x50 cm
14878.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
14879.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
14880.

Rufpreis:
5 000 HUF
1928 Országos Nemzeti Gyermekünnep képes irredenta plakát 60x90 cm
14881.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1920 Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít, villamosplakát, 23x17cm
14882.

cca 1920 "Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít", villamosplakát, 23x17cm

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1920 Liz parfumszappan 20 féle divatos illatban, Bp., Hajnal Ipari Rt., villamosplakát, Bp. Seidner Lith, hajtott, foltos, 23x17 cm
14883.

cca 1920 Liz parfumszappan 20 féle divatos illatban, Bp., "Hajnal" Ipari Rt., villamosplakát, Bp. Seidner Lith, hajtott, foltos, 23x17 cm

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, foltos, 17,5×26,5 cm.
14884.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle kissé sérült, 35×25 cm
14885.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF