cca 1915 I. világháborús magyar katonai emléklap, Ferenc József és Vilmos császár nyomat arcképével, katona fotójával, nemzeti színű zászlókkal. Kissé sérült. Dekoratív üvegezett fakeretben, 39x28,5 cm