Vegyes márvány tétel, íróasztal garnitura pótláshoz, kopott, sérülések... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Vegyes-marvany-tetel-iroasztal-garnitura-potlashoz-kopott-serulesekkel-vegyes-meretbe~II2641760
2641760
11841
418
Flea Market
Beschreibung: Vegyes márvány tétel, íróasztal garnitura pótláshoz, kopott, sérülésekkel, vegyes méretbe.
: nagy_andras