12312. 418. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 600 HUF
0 HUF
Ertel & Sohn prizma, XIX. sz. vége körül. Réz, üveg, jelzett, eredeti tokjában, korának megfelelő állapotban, h: 4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras