Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000002/Regi-dan-leporello-fekete-feher-koppenhagai-varoskepekkel-egeszvaszon-kotesben-kopott-a~II2530413
2530413
14810
418
Printed Materials
Beschreibung: Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon kötésben, kopott aranyozással
: tánczos_gábor