Szecessziós alpakka gyufatartó, jelzett, kopott, m:11cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Szecesszios-alpakka-gyufatarto-jelzett-kopott-m11cm~II2599627
2599627
11706
418
3400
Antique
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: Szecessziós alpakka gyufatartó, jelzett, kopott, m:11cm
: karap_norbert