10906.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Fabrique des Armes, Fusil de Munition, Suppl. Pl. 2.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm