10887.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm