Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kilátás a Várkapuból Budán. Blick durchs Burgthor in Ofen, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon. Dekoratív üvegezett fa keretben, 12x10 cm